Про компанію

Виробництво кабельно-провідникової продукції

Енергокабель | Традиційно високий рівень якості кабелю та проводів забезпечується суворим дотриманням технічних умов , високим професіоналізмом персоналу та унікальним обладнанням.


Енергокабель промислове підприємство що успішно розвивається та один з провідних постачальників мідної кабельно- провідникової продукції на території України. Продукцію підприємства вирізняє не тільки тільки найвища якість, але й привабливі ціни. Ми робимо ставку на високі технології – в цьому полягає сучасна виробнича та технологічна політика підприємства. Ми неперервно нарощуємо об’єми виробництва завдяки професійній роботі всього колективу. Ми поважаємо наших партнерів, замовників, конкурентів. Для нас, Ви,- стимул зростання та самовдосконалення. Ми виробляємо та постачаємо кабельну продукцію для споживачів в Україні та закордоном. Ми враховуємо вимоги, думки та побажання наших замовників та постачаємо їм тільки високоякісну продукцію. Це наша місія.


Наша діяльність націлена на збереження та подальше збільшення досягнутих обсягів виробництва, підвищення якості продукту виробництва та зниження виробничих витрат, і, як наслідок, підвищення рентабельності та зростання фінансових показників, задоволеності споживачів.


«Ми намагаємося забезпечити попит що постійно змінюється та прагнемо попередити попит споживачів щодо асортименту та якості виробленої нами продукції»