Наші переваги

Злагоджений сервіс

Ми професіонали кабельного ринку. Ви можете бути впевнені в професійній компетенції наших співробітників і в незмінно високому рівні та культурі обслуговування. Ми маємо великий досвід роботи з DIY мережами та експортом кабельної продукції. Пропонуємо вигідні умови з доставки в будь-який регіон України чи країн СНД.


Асортимент

Ми виготовляємо всі найбільш необхідні та популярні марки мідної кабельно-провідникової продукції перерізом до 6 кв. мм. (ВВГ, ПВС, ШВВП, КГ, КГ ТТ, ПВ1, ПВ3, ПУНП, ПУГНП NUM) в різних фірмових варіантах та за індивідуальними специфікаціями.


Швидкі терміни

Наші виробничі потужності дозволяють виконувати крупні замовлення в найкоротші терміни. Середній термін виробництва продукції не перевищує 10 днів, що дозволяє Вам оперативно задовольнити потребу в кабелі.


Рекламна та маркетингова підтримка

Ми допомагаємо продавати нашу продукцію! Для своїх клієнтів ми готові запропонувати різні рекламні матеріали (зразки, стенди, листівки, баннери), а також повний спектр рекламних послуг . Продукція нашого підприємства широко рекламується серед цільової аудиторії на ведучих галузевих інтернет-порталах . Ми активно взаємодіємо з аудиторією в соціальних мережах, розробляємо та реалізуємо промо-заходи (розпродаж, подарунок при купівлі, реклама в місці продажу, промоутери, майстер-класи). Регулярний моніторинг ринку дозволяє нам надавати актуальні рекомендації щодо формування та управління асортиментом, середніх цінах реалізації та іншої маркетингової інформації.


Зручно працювати

Наша продукція користується підвищеним попитом у монтажників та будівельників, бо вона по-справжньому зручна в роботі. Однорідна та рівна оболонка та ізоляція з якісного пластикату, легко зачищається та ідеально підходить для прокладання в штробі чи трубі.